NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Męski Niezbędnik Wakacyjny

2016-07-12 17:37:01

Krepina, kolorowa wstążka, lusterko i mały pluszowy zajączek na szczęście… Są rzeczy, których brak w męskim niezbędniku wakacyjnym jest oczywisty. Z drugiej strony, są też takie, których brak byłby niewybaczalny. Wstępna lista poniżej - bez względu na to, czy wyjeżdżasz na tydzień, czy dwa miesiące – lato ma swoje prawa i lepiej o tym nie zapominać. 

  • Okulary przeciwsłoneczne – nawet najgrubszy facet w dobrych okularach przeciwsłonecznych wygląda tak, jakby specjalnie był gruby bo jest wybitnym budyguardem, albo honorowo przegrał zakład i musiał utyć.  Zresztą im facet „mniej gruby”, tym okulary wyglądają lepiej.
  • Scyzoryk – poważny mężczyzna ma scyzoryk, reszta mówi, że „ma, ale akurat zapomnieli”. Lato ma ten plus, że można nawet sprawdzić, po co są w nim te inne od otwieraczy do butelek rzeczy.
  • Książka – służy do czytania.
  • Kapelusz przeciwsłoneczny – żadna tam czapeczka. Czy ktoś widział Humphreya Bogarta w czapeczce z daszkiem? Mężczyźni na wakacjach noszą słomkowe kapelusze!
  • Lniana koszula i spodnie – to nic, że się gniotą. Mają się gnieść i wcale im to nie szkodzi. Są wygodne, przewiewne i pasują do słomkowego kapelusza.
  • Szczoteczka do zębów i pasta – bez tego nawet najlepsze okulary i super scyzoryk nie są nic warte…

Podsumujmy. Są wakacje, a Ty: jesteś facetem, który w luźnych lnianych ciuchach idzie pewnym siebie krokiem po deptaku. Na nosie masz fajne okulary, a cień na czoło rzuca Ci rondo słomianej panamy. Pod pachą trzymasz książkę, a białe zęby widać na kilometr.

Czego Ci więc brakuje?

  • prezerwatywy – by wszystko to miało jakiś sens.
  • leku na zaburzenia erekcji – by prezerwatywa miała jakiś sens. W aptekach jest już dostępny bez recepty lek zawierający jedną z najskuteczniejszych substancji na świecie – tabletki są małe, nie wypchają kieszeni, a mogą uratować honor…

Niech żyją wakacje!

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: